Wcosmetics.eu kasutab kõiki võimalusi ja ettevaatusabinõusid, et kaitsta oma klientide privaatset teavet. Wcosmetics.eu poolt Internetis pakutavad teenused vastavad kõigile Euroopa Liidu õigusaktidele ja Eesti Vabariigi seadustele.

Wcosmetics.eu privaatsuse poliitika

  • Wcosmetics.eu kohustub mitte kasutada oma klientide isikuandmeid ebaseaduslikuks otstarbeks.
  • Wcosmetics.eu kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid ega muid andmeid kolmandatele isikutele

Isikuandmete kasutamine
Ostu sooritamisel kliendilt saadud andmed (isikuandmed ja makseandmed) ei avalikustata kolmandatele isikutele. Wcosmetics.eu vastutab nõuetekohase hoolsusega ja austab kõiki klientide puutumatuse ja konfidentsiaalsuse meetmeid. Kõik saadud andmed on kaitstud andmekaitset reguleerivate Eesti õigusaktidega.

Ostu sooritamisel veebipoes wcosmetics.eu, nõustub klient isikuandmete esitamisega, tehtud tellimuse töötlemiseks. Klient täidab järgmised väljad: ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail, kodune aadress.
Saadud kliendiandmeid kohustub veebipood wcosmetics.eu kasutama tellimuse töötlemiseks ja selle kohaletoimetamiseks. Samuti ka kliendi teavitamiseks uutest toodetest, sooduskampaaniatest ja loosidest.

Kui klient ei soovi reklaamiteavet saada, siis on vaja kirjutada e-posti aadressile support@wcosmetics.eu, taotlusega reklaamsõnumite tühistamisest, kus on väljatoodud ees- ja perekonnanimi, või helistada +372 54565659.

Internetipood kohustub mitte avaldama Kliendi isikuandmeid, v.a. järgmistel juhtudel:
1) Tellimuse täitmisel edastatakse kliendiandmed kaupu tarnivatele ettevõtetele (omniva, smartpost, dpd, jt.).
2) Politsei taotlemisel vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.
3) Kuritegeliku tegevuse peatamise või uurimise vajadusel.

Kliendil on õigus taotleda tutvumiseks veebipoelt wcosmetics.eu interneti-poes olevate enda isikuandmetega. Taotletud info saadetakse registreerimisel märgitud e-mailile.

Kliendil on õigus taotleda enda isikuandmete eemaldamist ja konto tühistamist.

Oma kauba kätte saamisel peab esitama enda isikut tõendavat dokumenti kullerile, postkontori töötajale või paki kättetoimetamise punktides, oma identiteedi tuvastamiseks.

Nõustudes privaatsuspoliitikaga, annab klient oma nõusoleku kasutada oma isikuandmeid tellimuse täitmise eesmärgil. Samuti annab klient nõusoleku oma isikuandmete edastamisele wcosmetics.eu koostööpartneritele – kohaletoimetamise teenuste osutajatele (omniva, smartpost, dpd jm.).

Interneti-pood wcosmetics.eu säilitab ostja isikuandmeid kuni 6 kuud pärast konto kustutamist. Välja arvatud juhul, kui õiguskaitseasutustelt nõutakse nende säilitamist.

Müüja tagab isikuandmete kaitset tehniliste meetmete abil.
Kõik paroolid salvestatakse krüptitud kujul

Serveritele, kus ostjate isikuandmeid säilitatakse, on juurdepääs ainult volitatud isikutel.

Kõik isikuandmed edastatakse turvalise protokolli kaudu: https

Kõik kliendi soovid, mis on seotud isiklike andmete töötlemisega, tuleb esitada kirja vormis e-posti aadressile: support@wcosmetics.eu

Wcosmetics.eu uudised
Wcosmetics.eu uudiskirju saavad eelnevalt tooteid tellinud kliendid. Kui klient soovib keelduda uudistekirja saamisest, peab ta sellest teatama vastu kirjutades. Pärast seda kustutatakse tema e-mail uudiste andmebaasist. Telefoni numbreid ega e-posti aadresse ei jagata ega avalikustata kolmadatele isikutele.

Isikuandmete töötlemine
Statistika loomiseks kogub Wcosmetics.eu külastajate kohta teavet (kuupäev, poe külastamise täpne aeg, külastuste arv, veebipoes viibimise aeg jne.). Seda teavet kasutatakse poe toimimise parandamiseks. Samuti saab seda teavet turunduslikel eesmärkidel kasutada. Mitte isiklikke andmeid samuti ei anta ega jagata kolmandatele isikutele.