1. Üldtingimused
1.1 Müügitingimused jõustuvad interneti-poes wcosmetics.eu. ostmise hetkest.
1.2 Kõikidele ostjatele kehtivad Eesti Vabariigi õiguste ja kohustuste kaupade ja seaduste reeglid.
1.3 Wcosmeticsil on õigus ühepoolselt hindu muuta, teatamata. Kõik muudatused kuvatakse poes wcosmetics.eu.

2. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE
2.1. wCosmetics.eu tegeleb kosmeetika müügiga internetis.
2.2. Lepingu tingimused jõustuvad kliendi vahendite laekumise hetkest wcosmetics.eu kontole.
2.3. Kauba tellimisel veebipoes wcosmetics.eu, klient kinnitab, et ta on tutvunud müügi tingimustega ja reeglitega ning nõustub nendega.

3. HINNAD
3.1. Interneti-poes
wcosmetics.eu näidatud hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.
3.2. Meie pood jätab endale õiguse teha hinnamuutusi. Kui tellimus on vormistatud enne hinna muutust, siis uus hind sellele tellimusele ei kehti. Seetõttu jääb hind ostu sooritamisel kindlaks määratud hinnale.

4. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA MAKSMINE.
4.1. Meie pood pakub klientidele sobivat makseviisi. Internetipoes wcosmetics.eu on võimalikud järgmised makseviisid: Krediidipank, Danske Pank, SEB Pank, Nordea Pank, Swedbank, Liisi järelmaks, samuti krediitkaardi maksed.
4.2. Tellimuse kinnituseks maksab klient 100% ostuhinnast, nõustudes e-poe
wcosmetics.eu tingimustega.

5. Kauba kättetoimetamine.

5.1. Pakendamine ja ettevalmistus saatmiseks algab 100% kauba tasumisest.

5.2. Kaupade kohaletoimetamise e-poe wcosmetics.eu kohustused jõustuvad arve maksmise hetkest.
5.3. Tellimuse kättesaamise aja ja koha muutmise korral, mis on veel teel, teavitage meid ette e-maili:
support@wcosmetics.eu või telefoni teel: +372 54 5656 59
5.4. Et vältida viivitusi või muid arusaamatusi, pöörake erilist tähelepanu tellimise ajal sisestatud andmete õigsusele. Wcosmetics.eu ei vastuta viivituse või muu arusaamatuse eest, kui klient tegi tellimuse esitamisel väljade täitmisel vigu.
5.5. Kui kauba transportimise ajal on toode ise kahjustatud, mitte pakend, siis võimalusel kaup asendatakse.
Kui asendamise võimalus puudub, siis tehakse täielik kauba tagasimakse.

6. KAUBA TAGASIVÕTMISE ÕIGUS
6.1. Artikli 1 osa alusel. 56 on kliendil seadusjärgne õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest.
6.2. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, kasutamata ja kahjustamata.
6.3. Toote tagastamisega seotud kulutused kannb ostja (maks. 10 €, VÕS §194 lg. 4). Erandiks on juhtum, kui kauba tagastamise põhjus on defektne toode või toote mittevastavus tellimusele.

6.4. Klient peab saatma teate oma soovist tagastada kaup, mitte rohkem kui 14 päeva jooksul selle kättesaamise hetkest, e-maili teel: support@wcosmetics.eu. Kauba tagastamise kirjas tuleb märkida kliendi andmed (tagasiside saatmiseks), toote nimi ja tagastamise põhjus.
6.5. Kompensatsiooni maksmine, pärast tagastatud kauba kontrollimist, tehakse 14 kalendripäeva jooksul, pärast kauba kättesaamist.

7. PRETENSIOONI ESITAMISE KORD
7.1. Kohustuste seaduse alusel on kliendil õigus esitada nõuetele mittevastava toote suhtes kaebus kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Kui defekt avastatakse kindlaksmääratud ajavahemiku esimese kuue kuu jooksul, eeldatakse, et kaup oli juba müüdud defektiga. Vea olemust määrab müüja.
7.2. Defekti avastamisel on klient kohustatud teatama sellest wcosmetics.eu, saates e-maili aadressile: support@wcosmetics.eu ja märkima järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja eeldatav defekt. Vastav taotlus tuleb saata kahe kuu jooksul defekti avastamise hetkest.

7.3 Wcosmetics.eu ei vastuta:
– kahjustatud kauba Kliendi hooletu suhtumise tulemuse eest.
– rikete korral, mis on tekkinud mittesihtotstarbelise kasutamise korral.
– toote füüsilise halvenemise eest tavapärasel kasutamisel.

8. VASTUTUS JA äärmuslik asjaolu
1. Wcosmetics.eu vastutab ostja ja ostja vastutab Wcosmetics.eu kahju eest, kui teine pool rikub neid tingimusi vastavalt Eesti Vabariigi kehtivates õigusaktides kehtestatud juhtudel ja ulatuses.
2.Wcosmetics.eu ei vastuta ostja kahju eest ega kauba kohaletoimetamise hilinemise eest, kui kauba tarnimisega seotud kahju või viivitus on põhjustanud põhjused, mida wcosmetics.eu saa mõjutada või eeldada.

9. Privaatsus

Wcosmetics.eu kasutab kõiki võimalusi ja ettevaatusabinõusid, et kaitsta oma klientide privaatset teavet. Wcosmetics.eu poolt Internetis pakutavad teenused vastavad kõigile Euroopa Liidu õigusaktidele ja Eesti Vabariigi seadustele.

Wcosmetics.eu privaatsuse poliitika

  • Wcosmetics.eu kohustub mitte kasutada oma klientide isikuandmeid ebaseaduslikuks otstarbeks.
  • Wcosmetics.eu kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid ega muid andmeid kolmandatele isikutele

 

Isikuandmete kasutamine
Ostu sooritamisel kliendilt saadud andmed (isikuandmed ja makseandmed) ei avalikustata kolmandatele isikutele. Wcosmetics.eu vastutab nõuetekohase hoolsusega ja austab kõiki klientide puutumatuse ja konfidentsiaalsuse meetmeid. Kõik saadud andmed on kaitstud andmekaitset reguleerivate Eesti õigusaktidega.

Ostu sooritamisel veebipoes wcosmetics.eu, nõustub klient isikuandmete esitamisega, tehtud tellimuse töötlemiseks. Klient täidab järgmised väljad: ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail, kodune aadress.
Saadud kliendiandmeid kohustub veebipood wcosmetics.eu kasutama tellimuse töötlemiseks ja selle kohaletoimetamiseks. Samuti ka kliendi teavitamiseks uutest toodetest, sooduskampaaniatest ja loosidest.

Kui klient ei soovi reklaamiteavet saada, siis on vaja kirjutada e-posti aadressile support@wcosmetics.eu, taotlusega reklaamsõnumite tühistamisest, kus on väljatoodud ees- ja perekonnanimi, või helistada +372 54565659.

Internetipood kohustub mitte avaldama Kliendi isikuandmeid, v.a. järgmistel juhtudel:
1) Tellimuse täitmisel edastatakse kliendiandmed kaupu tarnivatele ettevõtetele (omniva, smartpost, dpd, jt.).
2) Politsei taotlemisel vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.
3) Kuritegeliku tegevuse peatamise või uurimise vajadusel.

Kliendil on õigus taotleda tutvumiseks veebipoelt wcosmetics.eu interneti-poes olevate enda isikuandmetega. Taotletud info saadetakse registreerimisel märgitud e-mailile.

Kliendil on õigus taotleda enda isikuandmete eemaldamist ja konto tühistamist.

Oma kauba kätte saamisel peab esitama enda isikut tõendavat dokumenti kullerile, postkontori töötajale või paki kättetoimetamise punktides, oma identiteedi tuvastamiseks.

Nõustudes privaatsuspoliitikaga, annab klient oma nõusoleku kasutada oma isikuandmeid tellimuse täitmise eesmärgil. Samuti annab klient nõusoleku oma isikuandmete edastamisele wcosmetics.eu koostööpartneritele – kohaletoimetamise teenuste osutajatele (omniva, smartpost, dpd jm.).

Interneti-pood wcosmetics.eu säilitab ostja isikuandmeid kuni 6 kuud pärast konto kustutamist. Välja arvatud juhul, kui õiguskaitseasutustelt nõutakse nende säilitamist.

Müüja tagab isikuandmete kaitset tehniliste meetmete abil.
Kõik paroolid salvestatakse krüptitud kujul

Serveritele, kus ostjate isikuandmeid säilitatakse, on juurdepääs ainult volitatud isikutel.

Kõik isikuandmed edastatakse turvalise protokolli kaudu: https

Kõik kliendi soovid, mis on seotud isiklike andmete töötlemisega, tuleb esitada kirja vormis e-posti aadressile: support@wcosmetics.eu

Wcosmetics.eu uudised
Wcosmetics.eu uudiskirju saavad eelnevalt tooteid tellinud kliendid. Kui klient soovib keelduda uudistekirja saamisest, peab ta sellest teatama vastu kirjutades. Pärast seda kustutatakse tema e-mail uudiste andmebaasist. Telefoni numbreid ega e-posti aadresse ei jagata ega avalikustata kolmadatele isikutele.

Isikuandmete töötlemine
Statistika loomiseks kogub Wcosmetics.eu külastajate kohta teavet (kuupäev, poe külastamise täpne aeg, külastuste arv, veebipoes viibimise aeg). Seda teavet kasutatakse poe toimimise parandamiseks. Samuti saab seda teavet turunduslikel eesmärkidel kasutada. Mitte isiklikke andmeid samuti ei anta ega jagata kolmandatele isikutele.