Toote tagastamine
– Poest wcosmetics ostetud kaubad kuuluvad tagastamisele põhinedes EV tarbijakaitse seadusele.
– Ostjal on õigus 14 päeva jooksul, toote kättesaamise päevast, oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada. Toode peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

– Ostja on kohustatud teatama ostetud toote kasutamisest loobumisest 14. päeva jooksul ostu sooritamisest. Pretensioon tuleb saata e-kirjana aadressile: support@wcosmetics.eu või postiga aadressile: Laki 14A-023, Tallinn, Eesti.
– Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, kasutamata ja kahjustamata. Toote tagastamisega seotud tagasisaatmise kulutused kannb ostja (maks. 10 €, VÕS §194 lg 4).
– Tagastatud kaup kuulub tagasimaksmisele 2 tööpäeva jooksul kauba kättesaamisest müüja poolt. Erandiks on defektne toode või kaup mis ei vasta tellimusele (nt. pihusti ei tööta).
– Toode ei kuulu tagastamisele, mida ei saa tuvastada on seda kasutatud või mitte.
– Kosmeetika tooted ei kuulu tagastamisele, mis on avatud pakendis või kasutatud.
– Kõik küsimused, mis on seotud toote tagastamisega/asendamisega palume saata e-mailile: support@wcosmetics.eu. Pretensiooni saabumisest e-mailile saadetakse tagasiside 1 töönädala jooksul.
– Kirjas palun kirjeldage detailselt kauba tagastamise põhjus ja jätke oma kontaktandmed tagasiside jaoks (nt.telefoni nr.).